top of page
חיפוש
  • תמונת הסופר/תButi & Co.

כיצד תכינו את הכריך והסלט המושלמים

5 כללים פשוטים שיעזרו לכם ליצור את הכריך או הסלט המושלמים.

  1. איזון נכון בין פחמימה, חלבון וסיבים (ירקות) - שילוב אופטימלי בין אבות המזון העיקריים שצריכים להיות בכל ארוחה. שילוב של שלושת אלה יוצר הרמוניה מושלמת שאחריה אין צורך במזון נוסף. בהכנת הכריך והסלט המושלמים אנחנו יוצרים מיקרו קוסמוס של ארוחה שלמה ובו זמנית שומרים על הניידות, מהירות ההכנה, הנוחות ושאר היתרונות של הכריך או הסלט. איזון נכון בא לידי ביטוי גם בכמות החומרים ומספר המצרכים, יש לשמור על פשטות הכריך וסלט ולוודא שאין עומס של פריטים במנה.

  2. טריות - חומרי גלם שהם לא טריים יכולים להיות סכנה גדולה לכל מנה שמכינים ⛔️. יתירה מכך, טריות הירקות ושאר המרכיבים משפיעים על הטעם, המרקם וההרגשה הכללית של כל מנה ובפרט בכריכים וסלטים. חומרי גלם טריים נותנים את האלסטיות, הפריכות, ההמשכיות ועמידות המנה ומוסיפים רבות למראה שלה ולבריאות שלנו. מומלץ לבחור מרכיבים עונתיים, לדוגמה אספרגוס בחורף ואבוקדו בקיץ, כך תבטיחו את העמידות והאיכות.

  3. חומרי גלם איכותיים - לא פחות חשוב, יש להכניס למנה אך ורק חומרי גלם איכותיים. אם מחליטים לשים נקניק אז יש לבחור בנקניק מתאים אותו קניתם במעדניה. אם מחליטים ללכת על גבינה אז יש לשים לב לסוג ולאיכות הגבינה 🧀 כמו כן, רטבים וממרחים חייבים להיות מחומרים טבעיים - גם אם זה טיפה יותר יקר... בכלל, כל מזון מעובד עדיף להשאיר בחוץ.

  4. נראות - יש לזכור שהעיניים גם אוכלות. הכריך צריך להיות מסקרן ומפתיע, הוא צריך להחביא בתוכו אוצרות 🎁 הלחם מהווה את העטיפה של הכריך ולכן הוא צריך להיות מיוחד ומפתיע אבל גם לעורר את התיאבון. בסלט צריך להיות שילוב מעניין של צבעים וצורות. ממש כמו ששילוב צבעים וטקטורה חשובים בבחירת הבגדים בבוקר, הם חשובים גם בהכנת הכריך או הסלט. חשוב לשמור על קווים נקיים ולא להעמיס יותר מידי בפריטים.

  5. בריאות - כריכים עמוסים עתירי קלוריות ופחמימות מחומרים מעובדים וסלטים ספוגי רטבים משמינים מעמיסים על הגוף ויוצרים הרגשה של כבדות. כריך בריא עם איזון נכון, שנראה טוב והעשוי מחומרי גלם איכותיים, טריים ועונתיים ייתן תחושה של שובע, יעשה סדר בגוף, יאפשר הרגשה טובה וקלילה וייתן את האנרגיה הדרושה להמשיך את היום עם חיוך 😁 וללא רגשות אשם.


כריך הסלמון המעושן של הבוטי 🐟

הסלמון המעושן בכריך מהווה את החלבון, בעוד שהנבטים, העירית והמלפפון המהווים את הסיבים ולחם הפרעצל מהווה את הפחמימה. השילוב של שלושתם יוצר את האיזון העדין בין שלושת המרכיבים ויוצר הרגשה שלמה. גבינת השמנת וואסבי מוסיפה את הטוויסט והרעננות. חשוב לזכור שכשמדובר בכריך יש לוודא שהלחם פריך ומעורר תיאבון, וכמו שהזכרנו קודם, כל המרכיבים טריים, איכותיים וצבעוניים.


סלט טבעוני בטטה וגזר של הבוטי

בסלט הטבעוני של הבוטי העדשים והקינואה מהווים את החלבון בעוד ששלל הנבטים (ברוקולי, צנונית וטימין) מהווים את הסיבים. הבטטה והגזר, הצלויים בשמן קוקוס, מהווים את הפחמימה והכל מלווה ברוטב שמן קנולה, זית ומיץ לימון סחוט. הפחמימה בסלט חשובה שכן היא מאפשרת את תחושת השובע. כמו כן, הצבע הירוק של הנבטים משתלב יד ביד עם הצבעים הכתומים של הבטטה והגזר וביחד הם יושבים בצורה מדויקת על רקע צהוב שחור של קינואה ועדשים.


91 צפיותתגובה 1

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Én kommentar


Improving your writing in a minimal time could also be not possible however instructing your paper is 100% unflawed is unquestionably come-at-able. Proofreading is exceptionally vital whether or not you're writing educational, skilled, or simply personal essays. If you want to influence your readers or convey your ideas effectively, your paper ought to be error-free and high-quality. to make sure its overall excellence, you'll be able to avail English descriptive linguistics check online as this can be designed to allow you quick and economical proofreading facilitate. The "Get Melbourne assignment help service" is found online—Guaranteed Quality Papers with English Grammer Check.

Lik
bottom of page